Buy me a coffee

Confirmed Surnames: Difference between revisions

From CryptoRootsMX
mNo edit summary
mNo edit summary
Line 15: Line 15:
| class="surname-cell" | [[Carvajal|Carvajal]]
| class="surname-cell" | [[Carvajal|Carvajal]]
| class="surname-cell" | [[Carrasco|Carrasco]]
| class="surname-cell" | [[Carrasco|Carrasco]]
|-
| class="surname-cell" | [[De Avila|De Avila]]
| class="surname-cell" | [[De Avila|De Avila]]
| class="surname-cell" | [[De La Torre|De La Torre]]
| class="surname-cell" | [[De La Torre|De La Torre]]
Line 24: Line 25:
| class="surname-cell" | [[Garza|Garza]]
| class="surname-cell" | [[Garza|Garza]]
| class="surname-cell" | [[Oñate|Oñate]]
| class="surname-cell" | [[Oñate|Oñate]]
|-
| class="surname-cell" | [[Pacho|Pacho]]
| class="surname-cell" | [[Pacho|Pacho]]
| class="surname-cell" | [[Pacheco|Pacheco]]
| class="surname-cell" | [[Pacheco|Pacheco]]
Line 32: Line 34:
| class="surname-cell" | [[Santa Maria|Santa Maria]]
| class="surname-cell" | [[Santa Maria|Santa Maria]]
| class="surname-cell" | [[Taveira|Taveira]]
| class="surname-cell" | [[Taveira|Taveira]]
|-
| class="surname-cell" | [[Treviño|Treviño]]
| class="surname-cell" | [[Treviño|Treviño]]
| class="surname-cell" | [[Velasco|Velasco]]
| class="surname-cell" | [[Velasco|Velasco]]
|}
|}

Revision as of 09:57, 10 January 2026